Основною діяльністю ТОВ “Лаян Віннер” є робота Медичного центру ім. Архієпископа Святителя Луки Кримського, який створений 01 липня 2009 року для здійснення медичної практики.   Медичний центр впевнено зайняв свою нішу та  підтвердив свою мету – надавати якісні та кваліфіковані послуги у сфері медицини.

Медичний центр постійно розвивається,  відкриває нові філії та впроваджує у своїй діяльності нові методики. На сьогоднішній день медичний центр надає широкий спектр послуг від проходження медичних оглядів та діагностики захворювань – до можливості диспансеризації та амбулаторного лікування у денному стаціонарі клініки.

У структурі центру функціонують власні клініко-даігностична, бактеріологічна та споживчі лабораторії, які гарантують достовірність та якість проведення досліджень. 

“Лаян Віннер” є багатопрофільним медичним закладом нового покоління.  Медичний центр надає  послуги клієнтам усієї України та підтверджує  статус лідера у своїй галузі. Наша політика – це ПРОФЕСІЙНІСТЬ, ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, ДУХОВНІСТЬ !

НЕХАЙ ВАШЕ ЗДОРОВ’Я ЗАВЖДИ БУДЕ ВІДМІННИМ !

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ ЛЕГКО

ОНЛАЙН ЗАПИС НА ПРИЙОМ БЕЗ ЧЕРГ!

Ви можете записатись на прийом до наших спеціалістів заповнивши просту форму. Після чого з Вами зв'яжуться для уточнення деталей.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

Зворотний зв'язок