Медичний центр «Лаян Віннер» є багатопрофільним медичним закладом нового покоління. Надає широкий спектр  послуг клієнтам з усієї України: від проведення профілактичних медичних оглядів та діагностики захворювань – до можливості диспансеризації та амбулаторного лікування у денному стаціонарі клініки. З 2009 року надає медичні послуги населенню України з проведення профілактичних медичних послуг згідно наказів МОЗ України №№ 246,280. До складу Медичного центру «Лаян Віннер» входять відокремлені структурні підрозділи та філії по областях України.

У зв’язку з розширенням діяльності Медичний центр «Лаян Віннер»  пропонує офіційну роботу на повну зайнятість, в комфортних умовах праці та в дружньому колективі для медичних працівників та фахівців.

Від Вас очікуємо:

– професійність у наданні фахової медичної допомоги пацієнтам, адже це основна робота лікаря;

– любов та вміння спілкуватись з пацієнтами, адже лікар лікує як тіло так і душу;

– відповідальне ставлення до своєї справи;

– бути невід’ємною частиною колективу та вміти співпрацювати із різними верствами населення, адже ми медична цілісність;

виконання основних обов’язків: прийом та консультація пацієнтів відповідного напрямку; ведення медичної документації згідно наказів МОЗ України та локальних протоколів; якісне та своєчасне виконання доручень безпосереднього керівника.

Що необхідно зробити для того, щоб приєднатися до нашої команди?
Відправити своє резюме на e-mai
l: viktor-sobkov@ukr.net  з позначкою посади на яку Ви претендуєте, ми – в найкоротший термін розглянемо всі пропозиції та зв’яжемося з Вами. Чекаємо на Вас! Відкриті вакансії:

 1. Лікар – отоларинголог
 2. Лікар – офтальмолог
 3. Лікар – дерматовенеролог
 4. Лікар акушер-гінеколог
 5. Лікар – терапевт
 6. Сестра медична
 7. Фельдшер-лаборант КДЛ
 8. Молодша медична сестра
 9. Менеджер по роботі з клієнтами
 10. Адміністратор
 11. Курєр

Медичний центр «Лаян Віннер» пропонує оформлення та гарантії згідно чинного законодавства України, перспективу зростання і професійного розвитку, гідний рівень заробітної плати. 

Переглянути наші відкриті вакансії можна на сайті Work.ua, Rabota.ua. hh.ua
Контактні телефони:
(067) 352-59-50 Лілія

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ ЛЕГКО

ОНЛАЙН ЗАПИС НА ПРИЙОМ БЕЗ ЧЕРГ!

Ви можете записатись на прийом до наших спеціалістів заповнивши просту форму. Після чого з Вами зв'яжуться для уточнення деталей.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

Зворотний зв'язок