Денний стаціонар – діагностичні дослідження

Наш медичний центр постійно розвивається,  відкриває філії та впроваджує нові методики. Ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

В медичному центрі функціонує денний стаціонар  з проведенням діагностичних, лікувальних та реабілітаційних заходів.

Однією з переваг  проходження медичного огляду у нашому центрі – є можливість диспансеризації.  Медичний центр надає повний спектр амбулаторного лікування.

Для Вас пропонуємо сучасні та ефективні види діагностичних досліджень :

Реоенцефалографія (РЕГ) – метод діагностики стану судин головного мозку. Дозволяє оцінити приток і відтік крові в судинах головного мозку та шиї.

Флюорографія (ФЛГ) – метод рентгенологічного дослідження, що полягає в одержанні фотознімка рентгенівського зображення з флюоресцентного екрана.

У медичному центрі функціонує найсучаснішого цифрового пересувного флюорографічного кабінету «Індекс П» . Також  облаштовано рентгенологічний кабінет, у якому надається широкий спектр послуг:

  • рентгеноскопічні діагностичні обстеження шлунково-кишкового тракту;
  • рентгеноскопічні діагностичні обстеження органів грудної клітки, кістково-суглобової системи та ін.
  • флюорографічні профілактичні обстеження органів грудної клітки

Ультразвукові дослідження (УЗД) – обстеження внутрішніх органів людини і тих процесів, які протікають в них, за допомогою ультразвукових хвиль

У медичному центрі Ви маєте можливість провести комплексну експертну ультразвукову діагностику всього організму.

Відбір всіх діагностичних лабораторних досліджень проводиться власними атестованими клініко-діагностичною та бактеріологічною лабораторіями, чим гарантуємо Вам достовірність та якість даних досліджень.

Нехай Ваше здоров’я завжди буде відмінним !

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ ЛЕГКО

ОНЛАЙН ЗАПИС НА ПРИЙОМ БЕЗ ЧЕРГ!

Ви можете записатись на прийом до наших спеціалістів заповнивши просту форму. Після чого з Вами зв'яжуться для уточнення деталей.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

Зворотний зв'язок