Профогляди при працевлаштуванні

Метою будь-якого медичного огляду працівника є визначення стану його здоров’я, зокрема, можливості виконання ним певних трудових обов’язків, попередження  професійних захворювань, встановлення у разі необхідності медичних протипоказань щодо здійснення окремих видів робіт.

Медичні огляди для працівників, які зайняті на важких роботах і роботах зі шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі проводяться відповідно до Наказу Міністерства охорони здоров”я України № 246 від 21.05.2007р. «Про затвердження Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій»

Розрізняють наступні види медичних оглядів:

— попередній (під час прийняття на роботу);

— періодичні (протягом трудової діяльності працівника, не рідше 1 разу на 2 роки);

— позачергові (за ініціативою працівника або роботодавця). 

У структурі Медичного Центру«Лаян Віннер» функціонує Комісія по проведенню  профілактичних медичних оглядів працюючих в шкідливих та небезпечних  умовах праці  шкідливих умов праці

За Вашим бажанням ми готові запропонувати індивідуальний та зручний для Вас варіант проведення медичного огляду – у поліклініках наших філій безпосередньо на Вашому підприємстві або іншому зручному для Вас місці.

ДЛЯ ВАШОЇ ЗРУЧНОСТІ :

  • Можливий виїзд повністю укомплектованої бригади лікарів, клінічної лабораторії, функціональної діагностики безпосередньо.
  • Відбір всіх лабораторних досліджень проводиться атестованою клініко-діагностичною лабораторією, чим гарантуємо Вам достовірність даних досліджень.
  • В МЦ «Лаян Віннер» працює виїзний рентгенівський флюорографічний кабінет.
  • Надаємо послуги денного стаціонару у разі необхідності проведення лікування.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ ЛЕГКО

ОНЛАЙН ЗАПИС НА ПРИЙОМ БЕЗ ЧЕРГ!

Ви можете записатись на прийом до наших спеціалістів заповнивши просту форму. Після чого з Вами зв'яжуться для уточнення деталей.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

Зворотний зв'язок