Діагностика COVID-19

Тести на COVID-19: ПЛР, антитіла IgM, IgG

ЩО ТАКЕ ПОЛІМЕРАЗНА ЛАНЦЮГОВА РЕАКЦІЯ  ДІАГНОСТИКА?

Полімеразна ланцюгова реакція  —  це метод молекулярної біології, спосіб значного збільшення малих концентрацій необхідних фрагментів ДНК або РНК в біологічному матеріалі (пробі).

Це тестування більш точне. Експрес-тести виявляють тільки непрямі ознаки коронавірусу і взаємодіють з антитілам, які знаходяться в організмі, якщо в ньому вже давно присутній вірус.

Специфічні тести для виявлення інфікування  були розроблені вже протягом тижня після того, як китайські фахівці розшифрували його геном. ПЛР-тест дозволяє виявити навіть поодинокі копії вірусу.

Аналіз виконується досить швидко. До того ж, пацієнту не потрібно колоти палець або брати у нього кров з вени, що полегшує діагностику у дітей.

КОМУ БУДЕ КОРИСНО ЗДАТИ ТЕСТ ?

НАЯВНІ СИМПТОМИ

Всім тим, хто хворий або має симптоми вірусної інфекції, але після звернення у лікарню по тим чи іншим причинам отримали відмову в можливості пройти діагностику на коронавірсну хворобу.

БУЛИ У КОНТАКТІ З ХВОРИМИ

Всім, хто вступав в контакт з хворими на коронавірус та не хоче очікувати 14 днів, поки ситуація проясниться.

ПОВЕРНУЛИСЯ З ІНШОЇ КРАЇНИ

Всім, тим хто нещодавно повернувся з країни, в якій був спалах коронавірусної інфекції може мати носійство вірусу, але не мати симптомів.

ХТО ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО СВОЄ ЗДОРОВ’Я

Щоб максимально виявити хворих чи носіїв, та попередити можливе поширення захворювання та продовження карантину у нашій країні.

ПОТРІБНО ВИЇХАТИ ЗА КОРДОН

В зв’язку з вимогами деяких країн потрібно мати з собою.

ЦІНА:

ТЕСТ НА (COVID-19) – 850 ГРН

ТЕСТ НА (COVID-19) З ВИЇЗДОМ ДО КЛІЄНТА – 1150 ГРН

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ ЛЕГКО

ОНЛАЙН ЗАПИС НА ПРИЙОМ БЕЗ ЧЕРГ!

Ви можете записатись на прийом до наших спеціалістів заповнивши просту форму. Після чого з Вами зв'яжуться для уточнення деталей.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

Зворотний зв'язок