Наш медичний центр постійно розвивається, відкриває філії та впроваджує нові методики.
Раді Вам повідомити, що ми стали першим в Україні медичним закладом, який отримав міжнародний сертифікат якості ISO 9001:2015 !

За плідну працю у 2012 році медичний центр «Лаян Віннер» Міжнародним економічним рейтингом «Ліга кращих» нагороджено за 2-ге місце сумарного балу в Україні (КВЕД) 85.12.0 “Медична практика”:

Визнання “Підприємство року-2012” – це високе вшанування компаній України за значний внесок у розвиток держави.

Медаль “Професійна слава України” – цією нагородою вшановуються працівники підприємств-лідерів, які своєю наполегливою працею забезпечили перевагу рідного підприємства над конкурентами.

Національним бізнес-рейтингом в 2012 році Медичний центр отримав нагороди та відзнаки за зайняте 3 місце сумарного балу в Україна серед підприємств з ОКВЕД 85.12.0 (Медична практика):

Лідер галузі 2012

За трудові заслуги 2012

Міжнародний економічний рейтинг «Ліга кращих» за результатами роботи у 2013 році Медичний центр «Лаян Віннер» нагороджений 1-м місцем Золотою зіркою та статус-нагородою «Підприємтсво року -2013». Підприємтсво увійшло в категорію «ААА» серед підприємств з ОКВЕД 85.12.0 (Медична практика).

Грудень 2014 року відзнака «Зірка якості». Національний рейтинг якості товарів та послуг – Всеукраїнська рейтингова програма, що визначає на підставі офіційних даних Державних органів статистики України підприємства – лідерів, які досягли переваги у бізнесі та виробництві якісних товарів та послуг.

Вересень – листопад 2014 року медичний центр ТОВ «Лаян Віннер» отримав нагороди в регіональному та загальнодержавному етапі «100 кращих товарів та послуг».

Плідна співпраця з управліннями та департаментами охорони здоров’я України, органами самоврядування та виконавчою владою м. Києва та у регіонах України – основа якісного, професійного висококваліфікованого надання медичної допомоги населенню та успішного соціального і економічного розвитку системи підприємства України надали можливість ТОВ «Лаян Віннер» бути лідерами на ринку України.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ ЛЕГКО

ОНЛАЙН ЗАПИС НА ПРИЙОМ БЕЗ ЧЕРГ!

Ви можете записатись на прийом до наших спеціалістів заповнивши просту форму. Після чого з Вами зв'яжуться для уточнення деталей.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

Зворотний зв'язок